Yaşlı ve Çocuk Bakımı

Artem Profesyonel Site Yönetimi San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Sertifikalı olarak bu işin eğitimini almış “Profesyonel olarak” Yaşlı bakımı alanında uzman personeller ile bakıma muhtaç büyüklerimizin bakımı konusunda hizmet veriyoruz.

Yüce Rabbimizin İsrâ Suresi – 23-24 ayetlerinde emrettiği üzere:

“﴾23﴿ Rabbin, sadece kendisine kulluk etmenizi ve anne babaniza iyi davranmanizi emretti. Onlardan biri veya ikisi senin yaninda yaslanirsa onlara öf bile deme! Onlari azarlama! Ikisine de gönül alici güzel sözler söyle.

﴾24﴿ Onlara merhametle ve alçak gönüllülükle kol kanat ger. “Rabbim! Onlar nasıl küçüklükte beni şefkatle eğitip yetiştirdilerse şimdi sen de onlara merhamet göster” diyerek dua et. “
ayetlerini şiar edinmiş bir toplum olarak büyüklerimizin en iyi şekilde bakımının yapılmasını, ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında özverili çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz.
Ayrıca geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın doğru yetiştirilmesi, yetiştirilirken doğru davranış kurallarına göre yönlendirilerek anne-babasına saygılı, vatanına ve milletine hayırlı evlat olabilmesi için bu konuda eğitim almış profesyonel kadromuz ile ebeveynlerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Çalışan anne ve babaların gönül rahatlığı ile çocuklarını emanet edebilecekleri kadromuz ile hizmet veriyoruz.