Ofis Temizliği

Ofis Temizliği Nedir

M2 sine bakılmaksızın, ofisinizin, günlük, haftalık, aylık temizliğidir..

Ofis Temizliği Nasıl yapılır?

Günlük, haftalık, aylık periyotlara göre farklı uygulamalar yapılır.

Günlük Ofis Temizliği; Toz, vb. Anti Hijyen, alerjik unsurlar her gün temizlenir..

Haftalık Ofis Temizliği; Günlük temizliğe ek olarak, haftalık periyotta temizlenmesi gereken yerler, temizlenir.

Aylık Ofis Temizliği; Günlük, Haftalık ofis temizliğine ek olarak, böcek, haşerat vb. temizlenir.

Kurumsal Ofis Temizliği; Şirketimizden kurumsal temizlik hizmeti alıyorsanız, her yer, günlük, haftalık, aylık periyotlar ile düzenli olarak temizlenir..

Ofis temizliği, temizlik hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır. Gününüzün çok büyük bir bölümünün geçtiği büronuzun çalışırken güzel güzel görünmesinin yanı sıra temiz ve hijyenik olması da çok önemlidir. Temizliği düzenli ve sürekli olarak yapılan bürolarda temiz ve hijyenik bir ortam olacağından büro çalışanlarının motivasyonu artacağı gibi, sağlık açısından da sorun yaşamazlar. Düzenli temizlenen bürolarda kir ve mikrop barınma oranı azalır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir personelimiz sabah 09.00’dan akşam 17.00’a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK’ sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elazığ, Tunceli, Bingöl illerinde talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.