İş Merkezi Yönetimi

Artem Site Yönetimi San. ve Tic. Ltd. Şti. İş Merkezi Yönetimi hizmeti ile sahip olduğunuz organizasyonun ana faaliyetlerini yürütebilmesi ve iş merkezinin kaliteli yaşam ve çalışma ortamının sağlanabilmesi için, deneyimli ve uzman kadrosuyla, yüksek standartta ekonomik ve geniş bir yelpazede ihtiyaçlarınızın tümünü karşılamaktadır.

Bu hizmetlerin tek yüklenici tarafından karşılanması müşterilerimizin ihtiyaçlarının daha kaliteli daha hızlı ve daha ekonomik karşılanmasını sağlamaya yöneliktir. Artem, tecrübe ve teknolojiyi kullanarak müşterilerine yüksek standartta en iyi yaşam ve çalışma ortamını sağlayacak güçlü organizasyon ile iş merkezlerini yönetme imkânına sahiptir.

Geniş hizmet yelpazesi ile güvenlik, temizlik, personel temini, bordrolama hizmeti, teknik ve elektronik güvenlik sistemleri gibi geniş hizmet yelpazesine sahip firmamız bu sayede tesis yönetiminde önemli ve yeterli bir uzmanlık sağlamaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz:

  • Yönetim Organizasyonlarının kurulması
  • İşletme Bütçelerinin ve Yönetim Planlarının hazırlanması
  • Teknik İşletim Ve Bakımların Bilgisayar Destekli Olarak gerçekleştirilmesi
  • Temizlik hizmetlerinin verilmesi
  • Güvenlik sistemlerinin kurulması ve işletilmesi
  • Peyzaj, bahçe ve bitki bakımı hizmetlerinin verilmesi
  • İnsan Kaynakları ve Bordrolama hizmetlerinin verilmesi
  • Hizmet ihtiyaçlarını daha iyi teşhis edebilen Teknolojik gelişmeleri daha yakından izleyebilen, Bilgisayar Destekli Bina / Bina ve Tesis Yönetimi (Otomasyon – Veri Tabanı – Yönetim Sistemleri

İş Merkezi Yönetimi hizmetlerimiz özel güvenlik, elektronik güvenlik, temizlik hizmetleri, bahçe ve çevre bakımı, teknik hizmetler, yönetim ve danışmanlık, havuz bakımı, ilaçlama ve karşılama alanlarını kapsamaktadır.

Artem, Elazığ’da Profesyonel Site Yönetimi Şirketleri içinde en deneyimli ve Tek yerli firmasıdır. Başta Elazığ olmak üzere Bingöl ve Tunceli illerinde faaliyet göstermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Elazığ, Tunceli, Bingöl illerinde talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.