Doğalgaz Teknik Servis

Artem Profesyonel Site Yönetimi San. ve Tic. Ltd. Şti.  Doğalgaz Teknik Servis Hizmetleri ile sahip olduğunuz organizasyonun ana faaliyetlerini yürütebilmesi ve iş merkezinin ve sitenizin kaliteli yaşam ve çalışma ortamının devamını sağlamak için, deneyimli ve uzman kadrosuyla, yüksek standartta ekonomik ve geniş bir yelpazede ihtiyaçlarınızın tümünü karşılamaktadır.

Doğalgaz Teknik Servis hizmetimiz ile sitenizin veya iş merkezinizin gerek merkezi sistem gerekse bireysel doğalgaz arızalarınızın giderilmesi için profesyonel ekibi ile hizmet veriyoruz. Kombi bakım onarım hizmetimiz ile siteniz ve iş merkezinde olası aksiliklerin önüne geçmek için hızlı, güvenilir hizmetimiz ve profesyonel kadromuz ile hizmet veriyoruz. İlaçlı petek temizleme ve kazanların rutin yıllık temizlik işlemlerini yaparak ısınmada tasarruf yapmanızı sağlıyoruz.

Artem, Elazığ’da Profesyonel Site Yönetimi Şirketleri içinde en deneyimli ve Tek yerli firmasıdır. Başta Elazığ olmak üzere Bingöl ve Tunceli illerinde faaliyet göstermektedir.